*هم نوا*

 
علیرضا اسکویی

منو اصلي

خانه

ايميل

:بازديد

بخشهاي سايت

عکسها

آهنگ ايراني

آرشيو مطالب

آذر ٩٥
امرداد ٩٥
تیر ٩٥
خرداد ٩٥
آبان ٩٤
خرداد ٩٤
اردیبهشت ٩٤
اسفند ٩۳
آذر ٩۳
آبان ٩۳
مهر ٩۳
تیر ٩۳
فروردین ٩۳
مهر ٩٢
شهریور ٩٢
تیر ٩٢
خرداد ٩٢
فروردین ٩٢
اسفند ٩۱
بهمن ٩۱
دی ٩۱
آبان ٩۱
تیر ٩۱
اردیبهشت ٩۱
اردیبهشت ٩٠
فروردین ٩٠
اسفند ۸٩
بهمن ۸٩
دی ۸٩
مهر ۸٩
امرداد ۸٩
تیر ۸٩
خرداد ۸٩
اردیبهشت ۸٩
فروردین ۸٩
اسفند ۸۸
بهمن ۸۸
دی ۸۸
مهر ۸۸
شهریور ۸۸
امرداد ۸۸
تیر ۸۸
خرداد ۸۸
اردیبهشت ۸۸
فروردین ۸۸
بهمن ۸٧
آبان ۸٧
مهر ۸٧
شهریور ۸٧
تیر ۸٧
خرداد ۸٧
اردیبهشت ۸٧
فروردین ۸٧
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
شهریور ۸٤
آرشيو کلي مطالب

موزيک

نوشته هاي چيکو

درد دلهاي مستر چيکو 1
اندر حکايت جام جهاني
!چيكو شاعرميشود
منشور حقوق بشر
باغ مظفر

دوستان

ازعهد من تاوفای تو
کلکسیون موسیقی
آفتاب خاموش
تنهاترین ستاره

 

 

سلام خدمت دوستان خودم يه سری عکس جديد در بخش عکسها قرار دادم که مربوط به کوه هست فقط برای دوستان خودم اينجا رو کليک کنيد. عکسها

http://banamak7.persiangig.com/image/kooh

 بيوگرافی:

نام کامل : "Enrique Miguel Iglesias Preysler" (انریکو میگوئل ایگلسیاس پریسلر)

انریکو کوچکترین پسر خولیو ایگلسیاس ، معروف ترین خواننده ی اسپانیایی است که البته پدرش اذعان داشته که دوست داشته پسرش هر کار دیگری  را پیش می گرفته تا خوانندگی اگر چه انریکو پسر خولیوی معروف بود اما از همان آغاز رابطه چندان صمیمانه ای با پدرش نداشته زیرا او بیشتر وقتش را در خارج از منزل بوده و همچنین انریکو از اینکه مادرش تنها زن زندگی پدرش نیست  ناراحت بود و این شیوه را نمی پسندیده .                               

 انریکو در 8 می سال 1975 در مادرید اسپانیا به دنیا آمد مادرش که روزنامه نگاری  به نام "Isabel Preysler Arstria" بوده که 8 سال پس از تولد انریکو از پدرش جدا شده انریکو در یکی از مصاحبه هایش گفت: وقتی بچه بودم کار را برای مدتی کنار گذاشتم کاری که پدرم هرگز انجام نداد این بود که از من حمایت نکرد.او همچنین یک خواهر و یک برادر به نام های ""Julia Jose  و" "Chabeli دارد به اضافه دو برادر ناتنی دوقلو و دو خواهر ناتنی دوقلو.                                      

پس از اون انریکو با پدرش به میامی میان  به خاطر عملیات تروریستی که در زادگاهش در اون زمان به وقوع پیوسته بود.او موسیقی را از 13 سالگی شروع کرد و در سال 1991 قدم به دنیای موسیقی گذاشت که تاکنون بیش از 30 میلیون از نسخه های آلبوم هایش به فروش رفته و جالب این است که تنها 7 آلبوم بیرون داده.

انریکوبه 4 زبان انگلیسی و اسپانیایی و ایتالیایی و پرتغالی تا حالا خوانده است که ترانه های اسپانیایی و انگلیسی او بیشتر مورد استقبال بوده، آلبوم "coasas del amor" را در 3 سال به تنهایی ضبط کرده و بدون اینکه خانواده اش بفهمند به بازار داده انریکو می گوید من هیچ وقت نمی خواستم اینو به خانواده ام بگم چون مورد تمسخر واقع می شد من برای اون خیلی احترام می گذاشتم و واقعا خواستارش بودم مثل زمانی که مثلا شما دارید شام می خورید و به پدرتان می گویید من می خواهم خلبان شوم و او هم در جواب می گوید حرف اضافی نزن و شامتو بخور من هیچ وقت نمی خواستم اینو بشنوم.                      

خواندگانی چون لایوئل ریچی در زمان جوانی روی او تاثیر گذاشته  بودند .پس از آن آلبوم vivir"  "را به بازار عرضه کرد که برنده ی جایزه ی گرمی شد او حتی موفقیت های دیگری را نیز تا سال 99 به چنگ آورد و ترانه های ""Bailamos او به صدر صد آهنگ برتر در سپتامبر در انگلستان رسید.                          

انریکو تا کنون 116 جایزه پلاتینیوم رکورد و 227 جایزه Gold (بهترین دستاوردهای هنری) را گرفته.می توان گفت انریکو می خواهد رکورد پدرش را بزند پدرش 250 میلیون نسخه از آلبوم هایش را فروخته که انریکو در  صدد است این رکورد را بزند.

انریکو هچنین در فیلم ""Once Upon A Time In Mexico (روزی روزگاری در مکزیک) به کارگردانی رابردت رودیگوئز همراه بازیگرانی مانند آنتونیو باندراس و جانی دپ شرکت کرده.             

انریکو اصلا ساعت به دستش نمی بنده اما مشخص نیست که چرا در یک تبلیغ ساعت شرکت کرده و اونو به مشتش بسته همچنین انریکو آدم ولخرجی نیست و عادت به ولخرجی نداره و همیشه پول کمی در جیبش می گذاره اما معلوم نیست که وقتی با آنا بیرون میره چقدر پول همرا خودش می بره!؟!انریکو به کلاه آبی علاقه منده و بین کارتونها هم از باگز بانی و پینوکیو خوشش میاد همچنین بهترین هدیه کریسمسو سپری کردن اوقات با دوستانش می دونه و همه جور مجله ای هم می خونه.

ازدواج:         

انریکو ایگلسیس خواننده محبوب اسپانیا یی (من و همه  ) با آنا کورنیکو فا تنیسور روسی ازدواج کرد . این زوج در ماه گذشته طی مراسمی مخفیانه در پورتو والارتا مکزیکو با یکدیگر ازدواج کردند . هیچ کس از این ازدواج اطلاع نداشت تا این که آنا خانومش در یک مسابقه تنیس خیریه بدون مقدمه رو به تماشاگران کرد و به آنها اعلام کرد که یک ماهی است که با انریکو ازدواج کرده است. او در حالی که می خندید گفت : می دانم همه شما شوکه شدید . ولی این تصمیم من و انریکو بود . می خواستیم یک ماه بدون درد سر در کنار هم باشیم و ماه عسل خود را با آرامش برگزار کنیم . باید بگویم انریکو همسر بی نظیری است و خوشحالم که با او ازدواج کرده ام .

آنا کورنیکوفا تنیسور مشهور روسی در سپتامبر 2002 به خاطر کمردرد از دنیای حرفه ای تنیس خداحافظی کردو اکنون بیشتر در مسابقات خیریه شرکت می کند . او در یکی از همین مسابقات با انریکو آشنا شد که این آشنایی پس از مدت کوتاهی منجر به ازدواج شد

علیرضا اسکویی


 

سلام خدمت دوستان.. ايران که خيلی باحال بود تو جام جهانی بی خيال بحث نکنيم دربارش براتون يه سری عکس گذاشتم.

 

علیرضا اسکویی


 

دوستت دارم چون تنهاترین فکر تنهایی منی

دوستت دارم چون زیباترین لحظات زندگی منی

دوستت دارم چون زیباترین رویای خواب منی

دوستت دارم چون زیباترین خاطرات منی

دوستت دارم چون به یک نگاه عشق منی

دوستت دارم

بیشتر فکر می کنم می فهمم چیزی تو این دنیا نیست که لایق تو باشه تو این همه

 کلمه من برای گفتن حرف دلم کلمه کم می آرم

ولی اگه می خواهی بدونی چقدر دوست دارم برو زیر بارون و قطره های بارون و

بگیر اونایی رو که می تونی بگیری تو منو دوست داری و اونایی رو که نمی تونی

بگیری من تو را دوست دارم

علیرضا اسکویی


 

... و چنان بی تابم که دلم می خواهد بدوم تا ته دشت در پی قاصدک گمشده ام .دورها آوايی است که مرا می خواند 

سكوت

زنده گي را از نخست براي من بد ترجمه كردند

زنده گي را يكي مرگ تدريجي نام نهاد

يكي بد بختي مطلق معني كرد

يكي درد درمان ناپذيرش خواند

و سر انجام يكي رسيد و گفت

زنده گي به تنهايي ناقص است  تا *عشق* نباشد
زنده گي تفسير نمي شود

احمد شاملو

 

علیرضا اسکویی


 

سلام خدمت دوستان پرشين بلاگی مخصوصا اونايی که تو جشن تولدش بودن. واقعا محفل باحالی بود تولد پرشين بلاگ. از همه باحال تر آقای بوترابی بود خدايی باهاش حال کردم خيلی باحالی بابااااااااااا. جا داره اينجا تشکر کنم از دوستانی که محبت کردن و وبلاگ من رو تو روزنامه علم ارتباطات چاپ کردند تشکر کنم البته خودمم تلاش کردما  خوب من با اين فضايی که ديدم با خودم گفتم  من که سالی يه بار آپلود می کنم بعد بدون اينکه به کسی لينک بدم رتبم تو وبلاگ نويسا شده ۲۰  به فکرم زد خوب آقا عليرضا تو اين پتانسيل رو داری که اول بشی و حال کنی مشهور تر بشی نه؟ نظر شما چيه؟ ادامه بدم و قله ها رو فتح کنم؟ خوب ايشالا من می خوام کل همرو بخوابونم ببينم رقيبم کيه؟ کی می خواد پا رو دم شير بزاره؟ خدايی همه خودشونو کشتن  اينور اونور لينک دادن تا وبلاگشون طرفدار پيدا کنه اما حاجيت به هيچ کس نه لينک داده نه لينک کرده اما ۲۰ شده رتبش می خوام ببينم کی اين ادعا رو می تونه بکنه؟خوب با نام و ياد خدا می خوام از امروز بترکونم

علیرضا اسکویی


 

سلام خدمت دوستان محترم سرور مناسب دستم رسيد تصميم دارم حدود ۴۰ آهنگ از قديم و جديد رو در مورد ايران و جام جهانی بزارم حال کنيد فکر نکنم سايتی همچين کار رو کرده باشه.با اميد اينکه تيم ملی ايران در جام جهانی افتحار آفرين باشد.عليرضا اسکويی

-----------------------------------------------------------------------

اندی ۱۹۹۸  بسيار شاد و زيبا ۱۲۸  دانلود احتصاصی هم نوا
جمشيديه آهنگ باکلاس باهمخوانی  دانلود اختصاصی هم نوا
 گروه بلاش ترنس باحال  دانلود اختصاصی هم نوا
 شهرزاد  دانلود
 آرين  دانلود
 عليرضا عصار  دانلود
 آرش دی جی علی گيتور  دانلود
 دی جی مجيد  دانلود
 مجتبی کبيری  دانلود
 گروهی از خوانندگان داخلی  دانلود

 نگار و آرمين  دانلود
امير تاجيک   دانلود
 دانوب و پژمان  دانلود
 نگار و آرمین و آرسین و...  دانلود
داخلی ۲ دانلود 
 مهرداد خيلی زيباست دانلود کنيد  دانلود
 جونيورز به سبک ريکی مارتين  دانلود
 ليلا  دانلود
 علی و آيدين  دانلود
   

علیرضا اسکویی