مجلس تحسین برانگیز!

سرانجام عمر مجلس هفتم هم به سر رسید و کماکان کلاغه به خونه ش نرسید. که البته نرسیدن کلاغ مزبور به خانه اش برای مردم عاقل طبیعی بوده و تکرار مکررات است!! اما اینکه آقای حداد عادل در نماز جمعه تهران با افتخار اعلام کرد که "در این چهارساله هیچ حرکتی که مخالف شان ملت ایران باشد از نمایندگان مجلس هفتم سر نزد" واقعا جای تحسین دارد !!
مجلس هفتم تنها مجلسی بود که عضور هیات مدیره آن (کوچک زاده) به عموم خبرنگاران، ناسزاهای آن چنانی نثار کرد و آب هم از آب تکان نخورد.
مجلس هفتم تنها مجلسی بود که خبرنگار (علی نژاد) اخراج کرد.
مجلس هفتم تنها مجلسی بود که در حالیکه چند ماه به پایان کار آن مانده بود، نماینده آن (پیرموذن) به آمریکا رفت و برنگشت.
مجلس هفتم تنها مجلسی بود که یک نماینده آن (مصری) که به شدت مخالف تشکیل یک وزارتخانه بود (وزارت رفاه) بعدا وزیر همان وزارتخانه شد.
مجلس هفتم تنها مجلسی بود که رئیس دو قوه وقت (خاتمی و کروبی) در اعتراض به رد صلاحیت های گسترده داوطلبان، رسما خواستند که انتخابات آن به تعویق بیفتد.
مجلس هفتم تنها مجلسی بود که نمایندگان مشهور آن (نظیر افروغ، خوش چهره و توکلی) از ریاست جمهوری یک کاندیدای خاص حمایت و حتی برای وی علنا تبلیغ کردند؛ اما اندکی پس از تقسیم غنائم (معرفی کابینه و پستهای حساس!) فهمیدند اشتباه کردند و علیه آن موضع گرفتند.
مجلس هفتم تنها مجلسی بود که اجازه داد رئیس جمهور با حذف نهادهای نظارتی ای مثل سازمان مدیریت و برنامه ریزی، و برداشت های بی حساب از صندوق ذخیره ارزی و بانک مرکزی، رسما بودجه ممکلت و ذخایر مالی ملت را به تنخواه دولت تبدیل کند.
بله، افتخار کردن به چنین مجلسی و اعلام اینکه "در این چهارساله هیچ حرکتی که مخالف شان ملت ایران باشد از نمایندگان مجلس هفتم سر نزد" واقعا هم جای تحسین دارد .

---------------------------------------------------------------------------------------------در مورد اون کسانی که در مورد پست تولدم اظهار نظر کردند باید بگم که من یه آدم عقده ایه مهمونی ندیدم که این عکسارو گذاشتم که همه بفهمن من عقده ای هستم حالا تویی که با اسامی مختلف نظر میزاری خیالت راحت باشه!!!!!!

/ 3 نظر / 14 بازدید

[ماچ]

مژگان

واقعا حق با توئه هزار احسنتم

بهناز

[گل]در مقابل حرف حق فقط سکوت جایز است