استقلال

خوب امیر آقای قلعه نوعی با اینکه باید زودتر از اینا به این مقام میرسید خوب به هر حال رسید امیر آقا امیدواریم یعنی مطمئنیم غوغا و کولاک می کنی من که از بچگی به خاطر استقلال میام  استادیوم  حالا می خوام بخاطر شما و تیم ملی بیام  این عکس هم به خاطر همه ی استقلالی های گل زدم بالای سایت.

 Marfavi.gifمرفاوی سرمربی استقلال شد، قلعه نویی مدیر فنی

 پس از حضور قلعه نویی در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران مسئولان باشگاه استقلال در تلاش بودند تا از این مربی جوان به صورت همزمان در هر دو تیم استفاده شود اما با مخالفت فدراسیون و سازمان تربیت بدنی قلعه نویی تنها به عنوان سرمربی تیم ملی فعالیت خواهد کرد.روز چهارشنبه مسئولان باشگاه استقلال در این خصوص با قلعه نویی جلسه مشترکی داشتند و پس از آن گزینه های مورد نظر جهت حضور در راس کادر فنی استقلال مورد بررسی قرار گرفتند که در این میان کمک مربی جوان استقلال به عنوان سرمربی جدید انتخاب شد.به زودی یکی از پیشکسوتان نیز به کادر فنی اضافه خواهد شد. انتخاب مرفاوی به عنوان سرمربی استقلال خبر بسیار خوبی برای هواداران استقلال بود.

۱- مرفاوی درست مثل قلعه نویی مربی جوان و شجاعی است.

۲- رابطه نزدیک مرفاوی و قلعه نویی به پویایی استقلال کمک می کند.

۳- مرفاوی ۳ سال متوالی در کنار قلعه نویی استقلال را اداره کرده است و به مرز پختگی رسیده است

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

يول نه ايول موفق باشی I LOVE U

مهسا

پست الکترونيک يادم رفت

عاشق

استقلال سرور پرسپوليسه

سبحان

ممنون از زحماتی که ميکشی وبلاگت از نظم و ترتيب خوبی بر خورداره موفق باش سبحان اگه قابل دونستی تبادل لينک کنيم

ONLY BLUE

ONLY BLUE

مهدی همراهی

سلام، مسافرم، رهگذرم و خسته ! در دیار غربت مهمان ناخوانده ام اما همدرد می جویم تا دمی با او درد دل کنم ! عجب صبری خدا دارد اگر من بودم انجا به ارش کبريايی با همه صبر خدايی ...... انچه که می نگرم، يکی ويران می کند و قتل عام، یکی فکر خواب بعد ازظهر و هضم غذای اضافه است، و ديگری در قالب انجمن حمایت از حیوانات برای طول عمر حيوانات دعا می کند ! راستش را بخواهی امروز، نمی توانم بجای کودکان و بی گناهانی که هر روز در عراق و لبنان و فلسطين غرق به خون می شوند، به مشکل دیگری بيانديشم عزيز ! چه باید کرد !؟

آبی

هميشه آبی فقط آبی زندگی آبی زمان آبی

شبنم

فقط خواستم بگم من هم استقلاليم هم با معرفت!

ترانه

ابی ترين سلام ها به منم سر بزن چون ابی ابی ابی ام

لارل

سلام رفیق این لینک یه آهنگ رپ که بزار واسه دانلود خیلی باهاله http://behzad666.persiangig.com/audio/landboy17.mp3