افشاگری مایلی کهن علیه علی دایی


شب گذشته، دلایل نتایج ضعیف تیم ملی در جام جهانی در شبکه سوم سیما با حضور کارشناسان بررسی شد.
مایلی کهن در این نشست ضمن بیان این مطلب که «برانکو فقط حضور فیزیکی بر روی نیمکت داشت»، گفت: ارنج تیم را افراد و کسان دیگری مثل سازمان و برخی بازیکنان و نیمکت نشینان می چیدند.
وی اضافه کرد: وقتی که در طول بازی فولاد و صباباتری توسط مبعلی بر روی دایی خطا شد، ایشان مانع حضور آقای مبعلی در تیم ملی شدند.
مایلی کهن با طرح این سوال که «می دانید چگونه آقای مصطفوی از فدارسیون برکنار شد؟»، گفت: آقای دایی در دیدار با رییس جمهور وقت (آقای خاتمی) گفتند که چرا مصطفوی از نفوذ خود استفاده کرد و پاشازاده را به عنوان بازیکن منتخب جهان معرفی کرده است که همین اظهارات آقای دایی، باعث برکناری مصطفوی شد.
سرمربی سابق تیم ملی ایران همچنین گفت: دل مربی صباباتری از دست علی دایی خون است..مربی صباباتری می گوید، من دقایق طولانی برای بازیکنانم سخن می گویم، اما دایی در داخل میدان می گوید آنچه من می گویم باید اجرا شود!
مایلی کهن همچنین گفت: بسیاری از مردم تصور می کنند، آقای دایی هزینه تیم ملی را می دهد، در حالی که ایشان از طریق به دست آوردن اسپانسر لباس های تیم ملی در رده های سنی مختف، سرمایه هنگفتی را به دست آوردند.
گفتنی ست، مایلی کهن تنها مربی است که موفق شد، علی دایی را در در بازی مقابل سوریه (دیدار مقدماتی جام جهانی 98) تعویض کند که این مسئله یکی از دلایل برکناری مایلی کهن عنوان شده است.
در این جلسه در مورد مسائل دیگری از جمله ضعف شدید مربیگری برانکو ایوانکویچ، فرهنگ فوتبال ایران و ... صحبت شد.

157jiuq.gif

/ 3 نظر / 4 بازدید
aida

in etelaatoa z koja ovordi mayli kohan adame ghabele etemadi nist fekr nemikonam faghat doost daram bedoonam inaroa z koja ovordi

حميد

سلام علی رضا جان خیلی سایت قشنگی داری تبریک مگویم به بابات سلام برسون

asal

eival kheily bahal bud ie noghte moshtarake dige bahat movafegham